Тепла підлога в Одесі та Україні за вигідною ціною та безкоштовною доставкою

Компанія ЕлектроДруг Одеса пропонує електричні теплі підлоги під плитку, в стяжку, під ламінат не тільки провідних світових виробників таких як Nexans, Devi, Raychem і варіанти теплих підлог середнього сегменту Warme, Fenix, ProfiTherm, в тому числі і вітчизняного виробництва GrayHot і Woks від Одескабель.

Область застосування електричної теплої підлоги, як на основі резистивного нагрівального кабелю, так і на основі інфрачервоних нагрівальних плівок, дуже велика:

  • по-перше, сама тепла підлога – комфорт у Вашому житлі;
  • по-друге, обігрів для тварин (як собак і кішок, так і для курчат, свинарників та ін.);
    використання нагрівальної плівки підвищеної потужності (400 Вт) дозволить зробити інфрачервону сауну;
  • обігрів водопровідних труб, ємностей із водою чи іншими рідинами;
  • обігрів підвіконь та укосів вікон та дверей, захист від промерзання вхідних дверей.

Вам потрібні системи обігріву покрівлі, водостоків або потрібен обігрів відкритих майданчиків або сходів ганку? Ви звернулися за адресою – наш магазин пропонує  системи сніготанення та антизледеніння на основі нагрівальних кабелів.

Теплі підлоги в Одесі – це “ЕлектроДруг”

Потрібна система захисту від потопу Аквасторож, Gidrolock чи Neptun? Приходьте до нас, ми підберемо систему до Ваших потреб.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці будівельні компанії, виконробів, монтажників, будівельників.

Якщо треба купити електричну кабельну або плівкову теплу підлогу в Одесі, звертайтесь до нас, ціна Вас приємно потішить. Телефонуйте за телефоном 063-830-98-36 та отримайте персональну знижку.