Тепла підлога Nexans Одеса

теплі підлоги / виробники

nexans выбор года 2019

Тепла підлога Nexans (Норвегія)

Компанія веде свою історію з утворення Французького Кабельного Товариства у місті Ліоні (Франція) у 1897 році. Згодом став підрозділом CGE, потім Alcatel, і, зрештою, змінивши назву на Nexans.

При замовленні через сайт знижка від 10%

новая упаковка матов нексанс

Nexans Millimat
(под плитку)

теплый пол nexans txlp/2R. упаковка

Nexans TXLP/2R
(в стяжку)

теплый пол nexans txlp/2R. упаковка

Millicable Flex
(под плитку)

У нагрівальних кабелях NEXANS, на відміну від кабелів інших фірм, місце з’єднання нагрівального елемента з “холодним” силовим кінцем виконано за безмуфтової технології, при якій нагрівальний дріт і мідна жила “холодного” кінця утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а отже, і гарантована надійність в експлуатації.

Результатом впровадження такої технології стала нульова кількість відмов нагрівального кабелю та відсутність зовнішньої сполучної муфти. Ця технологія розроблена та запатентована компанією Nexans.

Місце на кабелі, де знаходиться з’єднання, позначено маркуванням “SPLICE”.

Для керування теплими підлогами Nexans рекомендуємо терморегулятори цієї торгової марки.

программируемый терморегулятор millitemp 2

Регулятори Nexans

Гарантія складає 20 років.

В Україні тепла підлога Nexans, як і саме представництво Nexans, з’явилися лише у 2006 році. У власність компанії входить понад 100 заводів у всьому світі. До складу компанії входить 5 власних науково-дослідних центрів.

Про виняткову надійність кабелю Nexans переконливо свідчить такий факт: у 1938 році у підлозі головного Кафедрального Собору столиці Норвегії в місті Осло, а також на прилеглій до цього собору площі, було встановлено нагрівальний кабель виробництва Nexans. За весь час функціонування не було жодної відмови.

Результатом використання такої унікальної конструкції стала нульова кількість відмов у роботі нагрівальних секцій Nexans.

Купити теплу підлогу Nexans в Одесі з доставкою по Україні в нашому магазині, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувавши за телефоном (063) 830-98-36.

Вибрати теплу підлогу іншого виробника