Плівкова тепла підлога

теплі підлоги / тепла підлога під ламінат

sun-floor

Плівкова тепла підлога під ламінат, лінолеум

Даний вид теплої підлоги чудово підходить для комфортного та основного підігріву підлогового покриття як у будинку, так і в офісі. Інфрачервона нагрівальна плівка легко монтується під такі покриття, як ламінат, ковролін, лінолеум, паркетна дошка.

RexVa PTC HEAT PLUS SUNFILM
саморегулируемая пленка rexva sun-floor

Готові комплекти плівкової теплої підлоги

PROFITHERM
теплый пол profitherm slims

*Розмір знижки залежить від обсягу замовлення.

Для підключення інфрачервоної плівкової теплої підлоги потрібний монтажний комплект.

При монтажі під ковролін або лінолеум необхідно використовувати додатковий захист нагрівальної плівки від механічного пошкодження, наприклад, тонкий лист фанери або ДВП.

УВАГА!!! Якщо Ваше покриття для підлоги без спеціальної позначки про застосування спільно з теплими підлогами, то не радимо виставляти температуру нагріву вище 26 градусів.

Також пропонуємо Вашій увазі тонка тепла підлога під ламінат на основі супер тонкого нагрівального кабелю, укладеного між шарами фольги Теплолюкс Alumia.

Якщо потрібна тимчасова тепла підлога, наприклад на дачі або орендованій квартирі, то відмінним варіантом послужить мобільна тепла підлога без монтажу.

Інфрачервоні та інші плівкові теплі підлоги під ламінат, лінолеум, ковролін купити за гарною ціною в Одесі з доставкою по Україні – це ЕлектроДруг.