Обігрів покрівлі, жолобів, водостоків

головна / сніготанення та антизледеніння

обогрев водостоков

Обігрів дахів, жолобів та водостоків (система антизледеніння)

Основне завдання систем обігріву покрівлі та водостоків – перешкоджати утворенню льоду та бурульок на поверхні, що обігрівається, що дозволяє талій воді швидко стікати з поверхні покрівлі, не затримуючись.

Ключовий елемент систем сніготанення – це нагрівальний кабель. Його потужність може бути або постійною (резистивний кабель), або змінюватися в залежності від навколишньої температури (кабель, що саморегулюється).

РЕЗИСТІВНІ КАБЕЛІ

нагревательный кабель fenix ADPSV 30 нагревательный кабель profitherm eko plus 2-23 нагревательный кабель profitherm eko plus 2-23
ADPSV30 Profitherm Eko+ 2-23 Profitherm Eko + 23
нагревательный кабель devisnow 30t нагревательный кабель devisafe 20t Кабель нагревательный двужильный отрезной TXLP TWIN DRUM
DEVIsnow 30T DEVIsafe 20T TXLP TWIN DRUM
Кабель нагревательный одножильный отрезной TXLP BLACK (DRUM) nexans defrost snow 2018
TXLP BLACK DRUM Defrost Snow TXLP/2R

САМОРЕГУЛЮЮЧІ КАБЕЛІ

саморегулирующийся кабель MHL Корея саморегулирующийся кабель ryxon саморегулирующийся кабель MHL Корея
GRX-2CR RYXON LSR FREEZSTOP 40
саморегулирующийся кабель MHL Корея саморегулирующийся кабель MHL Корея самрег nexans defrost pipe
MHL-2CR LSR-PB Nexans DP

Боротьбу з кригою на даху ведуть у різний спосіб. Однак тільки кабельний електрообігрів покрівлі вважається по-справжньому ефективним та безпечним методом. Якщо обладнання встановлено правильно, з дотриманням всіх технологічних нюансів, про проблему з бурульками можна буде забути.

При установці нагрівального кабелю особливу увагу приділяють природному шляху сходу води, а також критичним місцям, де можлива поява льоду, таким як:

  • розжолобки;
  • водостічні лотки та жолоби;
  • водостічні труби (по всій довжині);
  • мансардні вікна;
  • водостічні вирви та їх оточення;
  • крапельники;
  • антизледеніння на водометах;
  • карнизи;

Потужність на 1 м2 антизледеніння залежить від:

  • матеріалу виготовлення даху, водостоків;
  • теплоізоляції даху (“холодна” – з хорошою теплоізоляцією, сніг тане на ній при температурі вище мінус 5°С або “тепла” – з поганою теплоізоляцією, сніг тане на них при температурі вище мінус 10°С)
Область застосування нагрівального кабелю Холодні
дахи
Теплі
дахи
Дах Черепиця, метал 230-260 Вт/м2 260-400 Вт/м2
Покрівля Руберойд 230-260 Вт/м2 260-300 Вт/м2
Жолоб Метал 40 Вт/м 70-100 Вт/м
Водостік Пластик 40 Вт/м 50 Вт/м

Застосування резистивного кабелю, що має постійну потужність, має певні недоліки. Оскільки різні ділянки покрівлі мають різні потреби в теплі, може вийти так, що кабель у певних місцях перегріватиметься, а для низки зон йому просто не вистачить потужності.

Варто пам’ятати, що резистивний кабель вимагає постійного «догляду»: засипаний сміттям або листям, внаслідок перегріву, може перегоріти.

Саморегулюючий кабель – варіант більш дорогий, але і більш практичний. Він вміє підлаштовуватися під кожну конкретну ділянку покрівлі, дуже зручну в монтажі, скорочує енерговитрати. Оскільки саморегулюючий кабель не схильний до перегрівання, то й додаткового обслуговування він не потребує.

Залишились питання? Телефонуйте +38 (063) 830-98-36