Тепла підлога у стяжку

головна / теплі підлоги

kabel-v-styazhku

Нагрівальний кабель у стяжку

Якщо існує можливість підняття рівня стяжки більше трьох сантиметрів, то краще закладати теплу підлогу на основі нагрівального кабелю, які монтуються безпосередньо в шар стяжки.

одножильный нагревательный кабель ratey rd1 двухжильный нагревательный кабель ratey rd2 теплый пол profitherm eko mat. соединительная муфта
ОДНОЖИЛЬНИЙ ДВОЖИЛЬНИЙ МАТИ

Це найбільш оптимальний варіант монтажу теплої підлоги. За рахунок шару теплоізоляції та багатошаровості стяжки, поверхня підлоги буде довше віддавати тепло.

Існує три основні варіанти кабельного електричного теплого підлоги у стяжку:

  • Одножильний нагрівальний кабель

можна використовувати як комфортне та основне обігрів у приміщеннях де не часто перебувають люди. Наприклад, балкони, закриті тераси та інші схожі приміщення – докладніше

  • Двожильний нагрівальний кабель

застосовується для комфортного та основного обігріву приміщень без обмеження знаходження людей – докладніше

  • Нагрівальні мати в стяжку

застосовуються в тих же випадках, що двожильний нагрівальний кабель. Ключова особливість нагрівальних матів у стяжку – це їхня потужність на квадратний метр, яка становить 180 – 200 Вт/м2.

Змінюючи крок укладання нагрівального кабелю можна досягти необхідної потужності теплої підлоги, для компенсації будь-яких тепловтрат.

Мінімально рекомендована висота стяжки над електричною теплою підлогою на основі “товстого” нагрівального кабелю, при використанні теплоізоляції – 4 см.

При організації електричної теплої підлоги на основі нагрівальних кабелів у стяжку, Ви досягаєте найбільш ефективного та економного обігріву Ваших приміщень.

Які бувають види стяжок під теплу підлогу, Ви можете прочитати у спеціальній статті.

Також необхідно пам’ятати, що стяжка для теплої підлоги повинна виконуватись грамотними фахівцями, з додаванням необхідних матеріалів.

Залишились питання? Телефонуйте +38 (063) 830-98-36