Обігрів банкоматів та платіжних терміналів

головна / промисловий обігрів

обогрев уличных банкоматов

Обігрів банкоматів та вуличних платіжних терміналів

Більшість заводів-виробників банкоматів та платіжних терміналів базово не комплектують їх системами обігріву, що, в зимовий час (при температурах нижче +10С), може призвести до збоїв та проблем у їх роботі, аж до виходу з ладу внутрішньої електроніки. З цієї причини дуже важливо підтримувати постійну плюсову температуру всередині корпусу обладнання.

Використання пропонованих систем обігріву дозволить створити необхідний температурний режим усередині банкомату або терміналу, що убезпечить елементи, що знаходяться всередині корпусу, від впливу низьких температур та утворення конденсату.

Для обігріву банкомату або платіжного терміналу можна використовувати такі варіанти нагрівальних елементів:

  • саморегулюючий нагрівальний кабель
  • саморегулююча нагрівальна плівка

Як обігріти банкомат

Конструктивно корпус банкомату складається з двох частин – сервісної зони (що складається з материнської плати, процесора, блоку живлення, UPS, принтера (чековий та журнальний принтер), картридера тощо) та сейфової зони (диспенсер).

Система обігріву складається з утеплювача, призначеного для зменшення теплових втрат (ЕППС завтовшки 6 мм), нагрівального кабелю або плівки, терморегулятора та датчика температури.

Утеплювач клеїться на всі бічні та нижню стінки сейфа банкомату, нагрівальний кабель монтується у сейфі банкомату.

Терморегулятор призначений для контролю, виставленої на ньому температури повітря всередині банкомату і монтується або в сервісній зоні або в сейфовій зоні. При досягненні заданої температури він вимикає живлення нагрівального елемента.

Датчик температури знаходиться в сейфовій зоні банкомату і призначений для вимірювання температури повітря в сейфі, з подальшою передачею цих даних на терморегулятор.

Коли температура повітря всередині корпусу обладнання опуститься нижче за допустиму позначку, система обігріву ввімкнеться і підтримуватиме задану температуру в холодний період часу.

Система кабельного обігріву банкомату або платіжного терміналу

Основується на основі саморегулюючого нагрівального кабелю (самрега) і терморегулятора (термостата). Стінки банкомату додатково ізолюються утеплювачем, який зменшує втрати тепла назовні і є конструктивною основою для монтажу кабелю.

Монтаж системи обігріву здійснюється у верхню та нижню частини, не торкаючись основних вузлів та механізмів і не використовує штатну проводку.

Система плівкового обігріву банкомату або платіжного терміналу

Комплект для обігріву банкоматів у загальному випадку складається з одного або кількох гнучких плівкових нагрівачів із силовим дротом для підключення до електромережі. До даної системи так само потрібне використання терморегулятора з датчиком температури повітря.

Застосування даних систем обігріву банкоматів та платіжних терміналів допоможе Вашому бізнесу без проблем пережити зими, не завдаючи шкоди Вашій репутації від непрацюючого чи несправного обладнання.

Потрібна консультація? Телефонуйте (063) 830-98-36