Інфрачервона підлога HEAT PLUS

тепла підлога під ламінат / плівкова тепла підлога

инфракрасный пленочный теплый пол

Нагрівальна плівка HEAT PLUS

Плівкова інфрачервона тепла підлога Heat Plus на основі нагрівальної плівки з карбоном.

Основною відмінністю та перевагою інфрачервоного обігріву можна назвати відчуття більш комфортного, м’якого тепла. Це пов’язано з тим, що інфрачервоний плівковий нагрівач випромінює промені довгохвильового спектру, подібно до сонячного тепла. Інфрачервоні джерела тепла нагрівають предмети без зайвих витрат на прогрівання повітря як конвекційні системи.

Нагрівальна плівка Heat Plus виробництва Південної Кореї – це якісна інфрачервона тепла підлога під ламінат, на основі довгохвильового інфрачервоного випромінювання.

инфракрасный пленочный теплый пол нагревательная пленка Heat Plus Premium APN-410-220 Gold

Standart

Graphen e

Gold

В основному, інфрачервоні плівкові теплі підлоги використовуються для монтажу під ламінат, лінолеум, ковролін. Там де немає можливості підняти рівень стяжки і зробити повноцінний обігрів за допомогою нагрівального кабелю – товщина плівки всього 0,3 мм.

Монтаж плівкової теплої підлоги проводиться на вільному від меблів та інших предметів просторі, якщо відстань від меблів до підлоги менше 10 см.

Якщо Ви хочете купити плівкову теплу підлогу, то ціна в Одесі Вас приємно здивує.

Простота монтажу дозволить провести його самостійно, без використання спеціалізованих інструментів. Не треба чекати коли висохне стяжка або плитковий клей, за короткий проміжок часу Ви зможете самостійно змонтувати плівкову теплу підлогу, яка довгий час даруватиме комфорт у будинку.

Для монтажу плівки потрібний монтажний комплект.