Тепла підлога Devi Одеса

теплі підлоги / виробники

тм DEVI

Тепла підлога Devi (Данія)

Devi – це один з найбільших і найвідоміших брендів, що лідирує європейський виробник систем кабельного електрообігріву.

При замовленні через сайт знижка 20% на нагрівальний кабель
25% на нагрівальні мати

Маты DEVImat 150 Кабель DEVIflex кабель devi dtip-10

DTIR-150
(під плитку)

DEVIflex 18T
(у стяжку)

DEVI comfort
(під плитку)

Маты DEVImat 150 Маты DEVImat 150 терморегулятор devireg 530

DTIF-150
(під плитку)

DTIF-200
(під плитку)

DEVIreg

Назва фірми є абревіатурою від Danske El-Varme Industri (Датський завод електрообігрівальних приладів). Ця приватна фірма була заснована в 1942 і за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до великого промислового підприємства. Все виробництво та головний офіс розташовані у м. Вайлі, Данія.

Магазин ЕлектроДруг пропонує електричні теплі підлоги Devi як у стяжку (нагрівальний кабель DEVIflex 18T з погонною потужністю 17 Вт/м.п.), так і безпосередньо для укладання в шар плиткового клею – тонкий нагрівальний кабель під плитку DEVIcomfort (погонна потужність 10 Вт/м .п.) та нагрівальні мати DTIR-150 (потужністю 150 Вт/м2).

В даний час DEVI експортує рішення кабельного обігріву до 65 країн світу, займаючи стабільну позицію одного з основоположників та новаторів у галузі кабельних електричних систем опалення для внутрішніх та зовнішніх установок. У 2003 році компанія DEVI A/S увійшла до складу найбільшої датської промислової групи Danfoss Group.

Теплі підлоги DEVI це преміум сегмент систем електричного обігріву, вибираючи продукт під цією торговою маркою Ви отримуєте дійсно якісний товар з повною 20-річною гарантією. Ціна теплої підлоги Devi – це запорука якості та надійності.

Купити тепла підлога Devi в Одесі з доставкою по Україні в нашому магазині, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувавши (063) 830-98-36.

Вибрати теплу підлогу іншого виробника