Обігрів шаф керування

главная / промышленный обогрев

обогрев шкафа управления

Обігрів шафи керування нагрівальним кабелем

Шафи управління та автоматики можуть розміщуватися не тільки всередині приміщень з мікрокліматом, але й на вулиці або у приміщеннях з відсутнім опаленням.

У таких випадках електротехнічні прилади страждають не тільки від низьких температур, але і від конденсату, що виникає на стінках пристроїв, який призводить до виходу електроніки з ладу.

Обігрівачі шаф автоматики

Обігрівачі шаф автоматики (шаф управління) застосовуються:

  • для створення необхідного температурного режиму всередині шаф електрообладнання (обігріву);
  • для захисту пристроїв управління, що знаходяться в шафах, від впливу вологи (конденсату).

Нагрівальний елемент для шаф автоматики призначений для монтажу всередині щитових шаф автоматики, управління, КВП і т.д., з метою підтримки температури, що дозволяє підтримувати правильну експлуатацію електричних пристроїв.

саморегулирующийся кабель

Найбільш оптимальним варіантом є застосування в якості нагрівального елементу саморегулюючого нагрівального кабелю (самрег), встановленого на дверцятах шафи. Таке розміщення нагрівального елемента, крім більш рівномірного та безпечного обігріву, дозволяє значно заощадити місце на монтажній панелі для встановлення необхідного обладнання, порівняно з системами обігріву, що найчастіше використовуються на ринку, на основі радіаторних обігрівачів з вентиляторами або без них.

Застосування саморегулюючого кабелю в системах обігріву шаф забезпечує не тільки потрібний мікроклімат усередині шафи, але й необхідний ступінь безпеки, адже він не перегрівається. При необхідності можна використовувати терморегулювальну апаратуру з монтажем на DIN-рейку.

Щоб купити нагрівальний кабель для обігріву шаф управління – натисніть кнопку “замовити зараз”

Потрібна консультація? Телефонуйте (063) 830-98-36