Тепла підлога під плитку

головна / теплі підлоги

teplyi-pol-pod-plitku

Нагрівальний кабель та нагрівальні мати під плитку

Якщо стяжка вже фінішна і не можна підняти її рівень, а планується укладання плитки (кухня, коридор, санвузол) то вийти з положення можна змонтувавши систему тепла підлога електрична під плитку без стяжки на основі тонкого нагрівального кабелю або нагрівальних матів.

Тепла підлога електрична під плитку

green-box green-box

Тонкий гріючий кабель або нагрівальний мат?

За рахунок застосування тонкого нагрівального кабелю можна змонтувати теплу підлогу будь-якої геометрії, а при використанні нагрівальних матів це досить просто зробити своїми руками.

За рахунок мінімального діаметру нагрівальних кабелів або матів рівень підлоги підніметься не більше 5 мм.

Відповідь на запитання тепла підлога під плитку яка краще? Досить простий – тонкий нагрівальний кабель або нагрівальні мати заливаються тонким шаром стяжки, що самовирівнюється, або затираються спеціальним плитковим клеєм для теплої підлоги (наприклад Ceresit CM17 або 117).

За рахунок потужності нагрівальних матів від 130 Вт/м2 до 200 Вт/м2 можна обігріти приміщення будь-якого призначення як для комфортного нагріву, так і для основного опалення.

Скільки коштує тепла підлога під плитку

Вартість теплої підлоги під плитку залежить від типу – тонкий нагрівальний кабель або нагрівальний мат (нагрівальні мати дорожчі) і країни-виробника (вітчизняні дешевші).

Теплі підлоги під плитку купити в Одесі з доставкою по Україні за вигідною ціною можна звернувшись до наших магазинів ЕлектроДруг або здійснивши замовлення на сайті.

Залишились питання? Телефонуйте +38 (063) 830-98-36