Датчики температури підлоги

тепла підлога / терморегулятори

датчики температуры пола

Зовнішні датчики контролю температури теплої підлоги

Ви випадково втратили датчик температури підлоги із комплекту терморегулятора? Чи зовнішній датчик температури підлоги вийшов з ладу?

Чи не біда, Ви легко можете купити новий зовнішній датчик температури підлоги без необхідності купувати ще й терморегулятор.

У нас Ви можете придбати зовнішні датчики температури підлоги різних виробників, різного типу та опору (якщо датчик NTC).

датчик температуры пола TST02 датчик температуры пола Devi Датчик температуры пола R10-3

TST02 (6.8 кОм)

Devi (15 кОм)

Terneo R10-3

Датчик температуры пола R10-3 датчик температуры D18-3 датчик температуры D18-4

Terneo R10-4

Terneo D18-3

Terneo D18-4

датчик температуры D18-4 (в термоусадке) датчик температуры пола OJ ETF-144/99A

Terneo D18-4 (ТУ)

 ETF-144/99A (12 кОм)

Опір датчиків температури

Наприклад, у такого виробника як Devi, терморегулятори комплектуються датчиками NTC 15 кОм (при 25 С), терморегулятори українського виробництва Terneo комплектуються датчиками NTC 10 кОм (при 25 С), терморегулятори Oj Electronics – NTC 12 кОм, а терморегулятори торгової марки Тепло NTC 6,8 кОм (при 25 С).

Варто звернути увагу, що рідкісні моделі терморегуляторів можуть працювати з нерідними датчиками температури. З цієї причини варто купувати датчики температури, аналогічні зазначеним у паспорті на терморегулятор.

Датчик температури підлоги встановлюється в монтажній трубці, в підлозі, на відстані 50 см від стіни, на якій розташований терморегулятор. Трубка з датчиком всередині повинна розташовуватися на рівній відстані між витками кабелю для найбільш точного вимірювання температури.

Купити термодатчик для теплої підлоги у магазинах мережі ЕлектроДруг або замовивши на сайті через форму зворотнього зв’язку.

Потрібна допомога у виборі? Телефонуйте (063) 830-98-36