Кабельна тепла підлога

кабельный теплый пол

Кабельна тепла підлога

Електрична тепла підлога на основі нагрівального кабелю – екологічна, надійна та безпечна система створення комфортного клімату у житлових приміщеннях.

Тепла підлога створює сприятливий для здоров’я людини розподіл температури в приміщенні і зовсім непомітна в інтер’єрі.

Нагрівальні кабелі для теплої підлоги

У цьому розділі ми пропонуємо три основні варіанти теплої підлоги на основі нагрівальних кабелів:

odnojilka dvyhjilka nagrmaty

ОДНОЖИЛЬНИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ

ДВОЖИЛЬНИЙ
НАГРІВАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ

НАГРІВАЛЬНІ
МАТИ

Ці нагрівальні секції застосовуються як основна система опалення і як система комфортного підігріву холодної підлоги. Ці системи ідеально підходять для монтажу підлоги зі стяжкою в приміщеннях з нечастим перебуванням людей (балкони, лоджії і т.д.) Ці нагрівальні секції використовуються як основна система обігріву приміщень і як система комфортного підігріву поверхні підлоги. Ці системи ідеально підходять для монтажу підлоги зі стяжкою від 3 см. Застосовуються в будь-яких приміщеннях. Нагрівальні мати – це кабельна тепла підлога під плитку. Застосовуються для зручного підігріву підлоги. Мат легко укласти в тонкий (5-8 мм) клейовий шар. Може використовуватись під будь-яким покриттям на Ваш вибір: плитка, мармур, ламінат, лінолеум чи килимове покриття.

У лінійці наших кабельних теплих підлог є рішення для основного опалення або комфортного обігріву приміщень будь-якої конфігурації та призначення, а також для будь-якого типу покриття для підлоги.

Ціна на нагрівальний кабель для теплої підлоги відрізняється від виробника та стартує від 495 грн.

Купити електрична тепла підлога дешево у стяжку на основі нагрівального кабелю в Одесі легко, звернувшись у будь-який з наших магазинів або замовивши через форму зворотнього зв’язку, натиснувши на кнопку “замовити зараз”.

Потрібна консультація? Телефонуй (063) 830-98-36