Монтаж теплої підлоги

головна / послуги

333

Монтаж електричної теплої підлоги в Одесі

У кожному конкретному випадку монтаж теплої підлоги має певну поетапну послідовність і свої відмінні риси.

Ціна за монтаж теплої підлоги

Ціна за монтаж теплої підлоги складається з декількох факторів, що залежать від типу електричної теплої підлоги (нагрівальний кабель, нагрівальні мати або нагрівальна плівка), чим більша площа теплої підлоги – тим дешевша вартість за 1 м2 робіт з монтажу.

Вартість монтажу становить від 130 грн/м2 (залежить від площі обігріву та типу теплої підлоги), мінімальна вартість монтажу становить – 900 грн (одна зона до 2-х м2).

Надбавка за терміновість +25% вартості робіт.

что делать

Що входить у монтаж теплої підлоги

  • виїзд на об’єкт у межах міста;
  • монтажна коробка для монтажу терморегулятора;
  • дюбеля для кріплення монтажної стрічки;
  • дроти живлення для плівкової теплої підлоги;
  • штроблення стіна/підлога для монтажу гофри термопари та терморегулятора;
  • укладання нагрівального кабелю/мату/ік плівки
  • монтаж терморегулятора.
  • замір опору ізоляції при напрузі 2500 V;
  • 3 роки гарантії на виконані роботи.

Підготовка поверхні до укладання теплої підлоги, винос меблів, прибирання, ґрунтовка, проведення електроживлення від щитка, холостий виїзд та простий спеціалістів оплачується окремо. Вартість обговорюється на місці.

измерение сопротивления теплого пола

Послідовність монтажу теплої підлоги

При установці електричної теплої підлоги стандартного типу, на попередньому етапі, проводиться розрахунок потужності та розробляється схема укладання теплої підлоги, потім слідують підготовчі операції (підведення електропроводки, теплоізоляція та гідроізоляція, укладання арматурної сітки тощо).

Лише після проведення всіх підготовчих заходів проводиться безпосередньо укладання теплої підлоги: на підготовлену основу укладають нагрівальний кабель та заливають його бетонною стяжкою. Заключним етапом є підключення теплої підлоги через термостат до електромережі.

Особливості монтажу теплої підлоги

Електрична тепла підлога укладається тільки на площу, вільну від стаціонарних меблів та побутового обладнання. Зверніть увагу, що в місцях встановлення теплої підлоги не повинно бути трубопроводів та електричного кабелю. Відстань від межі обігрівається площі приміщення до нагрівального кабелю дорівнює половині кроку укладання.

Купуючи у нас теплу підлогу, ви можете замовити і їх монтаж. Наші фахівці швидко та якісно змонтують систему обігріву у зручний для вас час.

Безкоштовний монтаж теплої підлоги

Іноді наша компанія проводить акції, одна з умов якої – безкоштовний монтаж. Слідкуйте за новинами.

Не варто довіряти монтаж майстрам-універсалам, довірте монтаж своєї підлоги професіоналам!