Обігрів ґрунту морозильних камер

головна / промисловий обігрів

обогрев пола морозильной камеры

Системи обігріву ґрунту під морозильними камерами

При проектуванні, будівництві та експлуатації низькотемпературних холодильних камер (ХК) необхідно враховувати одну специфічну особливість (на відміну від звичайних складських терміналів) – промерзання ґрунту. Вода, перетворившись на лід, займає великий обсяг, що призводить до спучування ґрунту. В результаті можливі пошкодження фундаменту та перекіс усієї багатотонної конструкції будівлі камери.

Для обігріву ґрунту під морозильною камерою необхідно задавати потужність обігріву 15 – 30 Вт/м2 і зазвичай застосовуються резистивні кабелі малої потужності (до 10 Вт/м.п.) торгових марок Devi, Nexans. Ці торгові марки зарекомендували себе як надійні та перевірені роками.

Максимальна відстань між сусідніми лініями нагрівального кабелю, при якому не утворюються містки холоду та ґрунт у зоні, між витками, не промерзає, зазвичай становить 35-40 см

За допомогою терморегуляторів здійснюється контроль температури ґрунту, яка повинна бути не нижче +3°С.

Сучасні системи обігріву підлоги морозильних та холодильних камер дуже ефективні, безпечні, довговічні та не вимагають профілактичного ремонту. При цьому вони регулюються автоматично і не потребують постійного контролю.

УВАГА! Враховуючи специфіку обігріву, обов’язково прокладається 2 контури (основний та резервний).

Замовити прорахунок? Телефонуйте +38 (063) 830-98-36