Скільки електроенергії споживає тепла підлога

главная / блог компании

сколько электричества потребляет теплый пол

Витрати електроенергії теплої підлоги

Ви зібралися купити електричну теплу підлогу і роздумуєте скільки ж вона споживатиме електрики? Які приходитимуть квитанції за електроенергію? Намагаємося дати відповідь на це запитання.

Від чого залежить енергоспоживання теплої підлоги

Споживання електроенергії як звичайною електричною теплою підлогою на основі нагрівального кабелю так і інфрачервоної плівкової підлоги залежить від декількох факторів:

– температура на вулиці
– утеплення стін
– наявність теплоізоляції під теплою підлогою
– Потужності секції теплої підлоги
– основний обігрів або комфортний
– від типу застосовуваного терморегулятора (звичайний або програмований)

УВАГА! Найбільше споживання електрики буде в момент початкового нагріву підлоги, потім воно знижується, оскільки стяжка підлоги або інший вид покриття вже прогріта і витрати електроенергії йдуть на підтримку заданої температури підлоги.

Скільки платити за теплу підлогу

Перейдемо до цифр. Наприклад, площа обігріву становить 1 м2, на якій змонтована електрична тепла підлога із споживаною потужністю 150 Вт/м2.

Теплоізоляція будинку чи квартири відповідає чинним нормам. Таким чином, споживання електрики теплою підлогою на добу складе 150х24=3600 Вт і ця цифра без використання терморегулятора.

У середньому, при використанні звичайного терморегулятора (механічного або цифрового) тепла підлога працює 8 годин на добу. При використанні програмованого терморегулятора існує можливість самостійного встановлення часу роботи теплої підлоги, що суттєво зменшує середньодобове енергоспоживання.

Яка тепла підлога економічніша

Способи зменшення енергоспоживання теплої підлоги:

  • усунення тепловтрат у приміщенні (стіни, вікна, підлога)
  • використання програмованих терморегуляторів
  • установка багатотарифного лічильника
  • виставлення меншої температури теплої статі

Підбивши підсумок статті, можна стверджувати, що споживання електрики теплою підлогою залежить від багатьох факторів, за дотримання яких можна значно знизити підсумкові суми в платіжках.

Є питання? Телефонуйте +38 (063) 830-98-36