Тепла підлога кабель під плитку

теплі підлоги / тепла пілога під плитку

тонкий теплый пол

Тонкий нагрівальний кабель підлогу під плитку

Пропонуємо Вашій увазі теплу підлогу на основі тонкого двожильного нагрівального кабелю.

Тонкий двожильний нагрівальний кабель застосовується для монтажу під плитку, безпосередньо в плитковий клей або шар стяжки, що самовирівнюється, що дозволяє не піднімати рівень підлоги більше 4-5 мм.

ЗНИЖКА від 10% до … Дізнайся свою знижку обравши теплу підлогу

ПРЕМІУМ ЯКІСТЬ

теплый пол nexans txlp/2R. упаковка кабель devi dtip-10 Raychem CeraPro
NEXANS FLEX 15 DEVI COMFORT 10T RAYCHEM CERAPRO

ЦІНА/ЯКІСТЬ

теплый пол woks-10 нагревательный кабель Wärme Twin flex cable volterm_e-dryg.com.ua
WOKS-10 WäRME VOLTERM HR 12

ЕКОНОМ ВАРІАНТ

теплый пол под плитку Woks 18 profitherm eko flex e-dryg.com.ua_fenix
WOKS-18 PROFI THERM EKO FLEX FENIX ADSV 10

За допомогою тонкого нагрівального кабелю можна робити теплу підлогу будь-якої форми, а не тільки квадратної або прямокутної, як у випадку з нагрівальними матами.

Номенклатура тонкого нагрівального кабелю досить широка, погонна потужність 10 Вт/м.п. дозволяє змонтувати теплу підлогу не тільки під плитку, а й під ламінат або лінолеум.

Тонкі теплі підлоги в Одесі представлені як вітчизняними виробниками, які займають середній та бюджетний ціновий діапазон, так і зарубіжними виробниками, які займають середній та преміум сегменти.

Якщо Ви бажаєте змонтувати теплу підлогу самостійно, але у Вас недостатньо досвіду, рекомендуємо звернути увагу на нагрівальні мати. Нагрівальні мати – це той же тонкий кабель, але закріплений з певним кроком у заводських умовах на склосітці шириною 50 см.

Купити тонку теплу підлогу під плитку в Одесі та з доставкою по Україні за вигідною ціною просто – зверніться до будь-якої з магазинів мережі ЕлектроДруг або зробіть замовлення на сайті.

Залишились питання? Телефонуйте +38 (063) 830-98-36