Тепла підлога у дитячій кімнаті

головна / блог компанії

теплый пол в детской комнате

Тепла підлога для дитячої кімнати

Чи варто обладнати дитячу кімнату теплою підлогою? Який тип найбільше підходять для таких приміщень? Якими є загальні правила облаштування кімнати для дитини? Відповіді на ці запитання ви знайдете в цій статті.

При облаштуванні кімнати для дитини важливим є не тільки її художнє оформлення, але й інші складові, такі як: безпека, тепло, відсутність протягів і підтримка рекомендованої вологості повітря. Тому при проектуванні, у процесі будівництва або ремонту враховуйте правила створення безпечного, надійного та ефективного опалення.

Загалом рекомендується поєднувати радіаторне опалення із системами теплої підлоги. В цьому випадку виходить дубльована система опалення, що нагріває повітря знизу доверху, досить потужна, щоб протистояти будь-яким морозам, і корисна для здоров’я вашого малюка.

Відсутність значного перепаду температур та рівномірний прогрів всього приміщення гарантують відсутність конвекційних потоків та протягів. Повітря на рівні голови залишається свіжим, а ноги при цьому перебувають у теплі, пил не піднімається нагору, повітря не пересушується, перебувати в такій кімнаті приємно та комфортно.

Яке покриття для підлоги вибрати на теплу підлогу в дитячій?

Найпоширенішими покриттям для підлоги в дитячій кімнаті є ламінат і паркет. Їх структура нагадує фактуру дерева, міцні, безпечні (при дотриманні правил експлуатації) та практичні. Ходити по такому покриттю приємно та комфортно.

Для монтажу під паркет та ламінат встановлюють електричну теплу підлогу на основі інфрачервоної плівки або алюмінієвих матів. Плівка недорога, проста в монтажі, керуванні та безпечна. Вона забезпечує швидке рівномірне розігрів поверхні. При роботі легко підтримується комфортна температура підлоги 24-26 ° С, на рівні голови – на 2-3 ° С нижче. Такий розподіл температури комфортний для людини, організм не відчуває холоду. Алюмінієві мати – більш надійна, але дорога система підігріву підлоги.

теплые полы в фольге rexva xt305ptc
ALUMIA ІЧ ПЛЕНКА

Обидва варіанти призначені для монтажу «сухим» методом (без заливки!). У алюмінієвому маті є заземлення та захисний екран від випромінювання, тому його можна застосовувати навіть у вологих приміщеннях та не боятися, якщо дитина щось розіллє. А ось при використанні ІЧ-плівки необхідно додатково укладати підкладку для захисту електромагнітного випромінювання.

Передбачивши електричну теплу підлогу в дитячій кімнаті, ви забезпечуєте комфортне та безпечне опалення. Людина, перебуваючи в приміщенні з підлогами, що підігріваються, менше хворіє на простудні захворювання, а також захворювання, пов’язані з дихальними шляхами. Тепло біля ніг надає відчуття комфорту та впевненості, а свіже прохолодне повітря у голови наповнює організм енергією та робить думки яснішими.

Є питання? Телефонуйте +38 (063) 830-98-36